+90 212 353 0862
Tel :
(0212) 353 08 62

Whatsapp ile Hedef Kitlenize Ulaşın

Whatsapp ile Hedef Kitlenize Ulaşın

Uzman bir kadro ile birlikte kurulan ve geniş bir müşteri portföyüne ulaşan Beyond Ajans, firmaların reklam ve bilişim ihtiyaçlarına en hızlı yanıtı vermektedir.
            Çok uzun yıllardan beridir web tasarım hizmeti sunmakta olan Beyond Ajans son zamanlarda müşterilerine daha fazla yardımcı olabilmek adına whatsapp uygulamasını da kullanmaya başlamıştır. Müşterilerine sınırsız bir whatsapp hizmeti sunmakta olan bu kuruluş, toplu ses dosyası gönderme ile ilgili oldukça önemli başarılar kaydetmiştir. Birçok farklı içerikte gerçekleştirilmekte olan whatsapp hizmeti ile hedef kitleye çok daha hızlı ulaşılmasına imkan tanıyarak önemli bir avantaj daha sağlıyor.

            Türkiye’de bu anlamda bir ilk olmayı başaran Beyond Ajans, işini büyük bir profesyonellikle devam ettirerek müşterilerinin beklentilerini karşılamaktadır.

Related Post
Whatsapp Toplu Vcard Gönderimi

  Her geçen gün Teknoloji ile haşır neşir olmamız gün geçtikçe artmaktadır. Birçok alanda bilgi aktarımı kullanımı sağlanması açısından farklı uygulamalar kullanılmaktadır. Bu bilgi aktarım kanalların en önemlisi de Whatsapp olarak karşımıza çıkmaktadır. Öyle bir duruma gelindi ki artık birçok kişi sms geldiğini fark etmez ya da okumaz olmuşken WhatsApp’tan gelen mesaj ve bildirimlere dikkat ettiği bilinen […]

Read more
Whatsapp Toplu Video Gönderimi

Çağımızda birçok insan aktif olarak internet ve ya sosyal medya ile ilgilidir. Özellikle akıllı telefonların olmazsa olmaz olduğu bu çağda haberleşme ve iletişim çok önemli bir noktada. Telefonla her gün onlarca ulaşılması gereken kişi, halledilmesi gereken iş olabiliyor. Hal böyle olunca sms ‘in tercih edilmediği bu devirde, haberleşme uygulamalarından en önemlisi olan Whatsapp, çoğumuzun bildiği ve bilmesi […]

Read more
Whatsapp Web Mesaj

Hemen hemen her işimizin telefon ve bilgisayarlar aracılığı ile döndüğü şu günler de teknoloji talep doğrultusunda oldukça hızlı bir şekilde gelişmeye devam ediyor.

Read more