+90 212 353 0862
Tel :
(0212) 353 08 62

Whatsapp Toplu Mesaj

Yapılan araştırmaya göre akıllı telefon kullanıcıları Whatsapp uygulamasına gelen mesajların yüzde 90'ına bakarken gelen SMS'lerin ise sadece yüzde 10'unu açıp okumaktadır. Yüzde 90'ını ise okumadan silmektedir.

- Metin mesajı maksimum 2000 karakterle sınırlıdır. Ücretlendirmesi 1 kredidir.
- Resim ve dosya gönderimi maksimum 10 MB ile sınırlıdır. Resim Gönderirken ek olarak 200 karakter metin yazılabilir. u Ses dosyası gönderimi maksimum 10 MB ile sınırlıdır.
- Video Gönderimi 10 MB ile sınırlıdır. Video gönderimi yapılırken ek olarak 400 karakter metin yazılabilir.
- Gönderim süreleri adete göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin 100.000 Adetlik bir gönderim takribi 1-3 saat içinde
ulaştırılacaktır.
- Başarı oranı kişinin internet paketi, Mesaj gönderildiğinde alıcının internetinin açık olması, gelen mesajı spam olarak bildirmesi, Gelen dosyanın indirilmemesi vb etkenler neticesinde %80 oranındadır.
- Yasal mevzuata uygundur. Whatsapp uygulaması özel bir uygulamadır ve kullanıcı kendi öz iradesiyle Whatsapp uygulamasını telefonuna yükler ve kullanır. Bu nedenle herhangi bir yasal mevzuata aykırı değildir.
- Şirketimiz 48 ülkede 50 nin üzerinde bayi ve 2000 i aşkın son kullanıcıya hizmet vermektedir. Bu nedenle, kullanımınıza tahsis edeceğimiz Whatsapp Toplu Mesaj Gönderim paneli ingilizcedir. Fakat kullanımı gayet basittir. Detaylı eğitim tarafımızca ücretsiz olarak verilecektir.
- Sistemimiz uluslararası çalıştığı için Whatsapp da görünen numara herhangi bir numara olacaktır. Mesajı alan kişiler bu numaraya dönüş yapamamaktadır. Mesaj metninde video ve resim gönderimlerinde kendi iletişim bilgilerinizi yazmanız gerekmektedir.

Whatsapp Toplu Mesaj
Beyond Ajans
Türkiye’de Toplu WhatsApp Mesajlaşma / Pazarlama çözümleri sağlama konusunda, uzun süren çalışmalarımız sonucunda ilk ve tek servis sağlayıcısıyız. Whatsapp Toplu Mesaj hizmetimiz sadece Türkiye’ye değil , sistemimiz üzerinden tüm dünyaya gönderim yapabileceğiniz bir alt yapıya sahiptir.
Beyond Ajans
Görüntü veya Video reklamı diğer reklam alternatiflerine göre 10 kat daha etkilidir, Ayrıca göndermek istediğiniz metin Normal mesajdaki gibi 160 karakterle sınırlı değildir. Hizmet ve kampanyalarınızı daha detaylı anlatma imkanı sağlamaktadır.
Bir son kullanıcı bir akıllı telefona ya da WhatsApp etkinleştirilmiş bir telefona sahip değilse, kesinlikle potansiyel bir müşteri değildir. Bu nedenle Whatsapp Toplu Mesaj aslında en doğru potansiyel müşteriye ulaşmanızı sağlar.
WhatsApp Toplu Mesajla, potansiyel müşteri adaylarının TV Reklamları, Radyo Reklamları, E-posta Reklamları, Kağıt Reklamları gibi diğer reklam alternatiflerine kıyasla 10 kat daha fazla dikkat çekmenizi sağlarsınız.
Whatsapp Toplu Mesaj kampanyaları size özel panelden yürütmek gayet kolaydır ve tüm özet raporunu da anlık olarak alırsınız.
WhatsApp Toplu Mesaj sisteminde, video resim ve uzun detaylı metin reklam çalışmalarınız, diğer benzer reklam çalışmalarına göre çok düşük maliyetli ve etkilidir.
Whatsapp Toplu Mesajlaşmanın Toplu SMS e göre en büyük avantajının 2000 karaktere kadar Metin, 10 MB a kadar Resim, Ses, Video, Dosya gönderilebiliyor olmasıdır. Ayrıca Toplu SMS sisteminde olduğu gibi çok fazla evrak prosedürü yoktur. Bu hizmeti Türkiye’de ilk ve tek yapan firma olarak, minimum zaman dilimi içinde maksimum başarıya yönelik, WhatsApp Mesajlarının % 80'ine kadar teslim edilmesini sağlamak için gerekli tüm yatırımları ve hizmet ağımızı kurduk.
WhatsApp Toplu Mesaj hizmetini başta Türkiye olmak üzere, tüm dünya çapında yenilikçi mobil mesajlaşma hizmetlerini sunmaktayız. WhatsApp’ ta bireysel olarak yaptığınız tüm işlemleri (Mesajlaşma, Resim Gönderimi, Ses Dosyası ve Videolar gibi) size tahsis edeceğimiz özel panelden toplu olarak yürütebileceksiniz.
Whatsapp SMS gönderim panelimiz ingilizcedir. Şirketimiz başta Türkiye olmak üzere 48 Ülkeye hizmet vermektedir. Bu nedenle kullanım panelimiz ortak dil olan ingilizcedir. Whatsapp Mesaj gönderim panelimiz gayet basittir. Hesabınız açıldığında müşteri temsilcimiz panel kullanımı konusunda eğitim verecektir.
Whatsapp Toplu Mesaj
Bölüm 1
Whatsapp Toplu Mesaj
Bölüm 2
Whatsapp Toplu Mesaj
Bölüm 3
Günümüzde birçok insanın aktif olarak internet ve ya sosyal medya ile ilgilidir. Özellikle cep telefonlarının olmazsa olmaz olduğu bu çağda haberleşme çok önemli bir noktada. Telefonla her gün onlarca ulaşılması gereken kişi, halledilmesi gereken iş olabiliyor. Hal böyle olunca sms‘in tercih edilmediği bu devirde, haberleşme uygulamalarından en önemlisi olan Whatsapp, çoğumuzun bildiği ve bilmesi gereken bir yazılımdır.

Video Gönderme Hizmeti
Tecrübeli çalışanları ile uzun yıllardır bu sektörde hizmet eden Ekibimiz ile istediğiniz her an hızlı bir şekilde videoları sizler için düzenleyip gönderebilir.
Rakipsiz Tek Firma
Türkiye'de böyle bir hizmeti ilk ve tek veren ekibimiz, alanında rakipsizdir.

Video Gönderme Hizmeti
Whatsapp Toplu Mesaj