+90 212 353 0862
Tel :
(0212) 353 08 62

Whatsapp Toplu Vcard Gönderimi

Whatsapp Toplu Vcard Gönderimi

  Her geçen gün Teknoloji ile haşır neşir olmamız gün geçtikçe artmaktadır. Birçok alanda bilgi aktarımı kullanımı sağlanması açısından farklı uygulamalar kullanılmaktadır. Bu bilgi aktarım kanalların en önemlisi de Whatsapp olarak karşımıza çıkmaktadır. Öyle bir duruma gelindi ki artık birçok kişi sms geldiğini fark etmez ya da okumaz olmuşken WhatsApp’tan gelen mesaj ve bildirimlere dikkat ettiği bilinen bir gerçektir.

            Bilgi akışında bu denli kullanım olduğu için önemi gün geçtikçe artmaktadır. Whatsapp toplu vcard gönderme ile bir anda çok sayıda kişiye ulaşmak daha kolay bir duruma gelmiştir. Bu özellikleri ile Türkiye’de ilk defa Beyond Ajans bu alanda hizmet vermeye başlamıştır. Bu kullanım sayesinde teknolojiden en iyi şekilde ve en pratik şekilde kullanma imkanı da sağlamış olacaktır. Birçok alanda yapılan çalışmalarda da bilgi aktarımına ek güç vermiştir.

Related Post
Whatsapp Toplu Video Gönderimi

Çağımızda birçok insan aktif olarak internet ve ya sosyal medya ile ilgilidir. Özellikle akıllı telefonların olmazsa olmaz olduğu bu çağda haberleşme ve iletişim çok önemli bir noktada. Telefonla her gün onlarca ulaşılması gereken kişi, halledilmesi gereken iş olabiliyor. Hal böyle olunca sms ‘in tercih edilmediği bu devirde, haberleşme uygulamalarından en önemlisi olan Whatsapp, çoğumuzun bildiği ve bilmesi […]

Read more
Whatsapp ile Hedef Kitlenize Ulaşın

Uzman bir kadro ile birlikte kurulan ve geniş bir müşteri portföyüne ulaşan Beyond Ajans, firmaların reklam ve bilişim ihtiyaçlarına en hızlı yanıtı vermektedir.

Read more
Whatsapp Web Mesaj

Hemen hemen her işimizin telefon ve bilgisayarlar aracılığı ile döndüğü şu günler de teknoloji talep doğrultusunda oldukça hızlı bir şekilde gelişmeye devam ediyor.

Read more

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.