+90 212 353 0862
Tel :
(0212) 353 08 62

Whatsapp Web Mesaj

Whatsapp Web Mesaj

Hemen hemen her işimizin telefon ve bilgisayarlar aracılığı ile döndüğü şu günler de teknoloji talep doğrultusunda oldukça hızlı bir şekilde gelişmeye devam ediyor.
Her geçen gün işimizi kolaylaştıracak bizi zor durumdan kurtaracak yeni sistemler geliştiriliyor. En çok kullanılan mesaj uygulaması olan Whatsapp bu gelişmelere en çok ayak uyduran ve aynı düzeyde gelişme göstererek kendini geliştiren uygulamalardan biri.

            Uygulama bir süredir sadece telefon üzerinden değil, bilgisayar üzerinden kullanım kolaylığı sağlayarak insanların işini kolaylaştırıyor. Gün içinde telefonunuz evde kaldığında, bozulduğunda veya kullanamayacak durumda olduğunuzda yazışmalarınızı rahatça yapabilmeniz için web üzerinden bilgisayara bağlanarak rahatça kullanabilmenizi sağlıyor. Ülkemizde uygulamanın gelişmesini ve yeniliklere ilk olarak ulaşmamızı ise Beyond Ajans sağlıyor.

Related Post
Whatsapp Toplu Vcard Gönderimi

  Her geçen gün Teknoloji ile haşır neşir olmamız gün geçtikçe artmaktadır. Birçok alanda bilgi aktarımı kullanımı sağlanması açısından farklı uygulamalar kullanılmaktadır. Bu bilgi aktarım kanalların en önemlisi de Whatsapp olarak karşımıza çıkmaktadır. Öyle bir duruma gelindi ki artık birçok kişi sms geldiğini fark etmez ya da okumaz olmuşken WhatsApp’tan gelen mesaj ve bildirimlere dikkat ettiği bilinen […]

Read more
Whatsapp Toplu Video Gönderimi

Çağımızda birçok insan aktif olarak internet ve ya sosyal medya ile ilgilidir. Özellikle akıllı telefonların olmazsa olmaz olduğu bu çağda haberleşme ve iletişim çok önemli bir noktada. Telefonla her gün onlarca ulaşılması gereken kişi, halledilmesi gereken iş olabiliyor. Hal böyle olunca sms ‘in tercih edilmediği bu devirde, haberleşme uygulamalarından en önemlisi olan Whatsapp, çoğumuzun bildiği ve bilmesi […]

Read more
Whatsapp ile Hedef Kitlenize Ulaşın

Uzman bir kadro ile birlikte kurulan ve geniş bir müşteri portföyüne ulaşan Beyond Ajans, firmaların reklam ve bilişim ihtiyaçlarına en hızlı yanıtı vermektedir.

Read more